Fotograaf Anni

RAHULOLEVAT KLIENTI
0

Liitu uudiskirjaga

Uudiskirjad ilmuvad vaid korra kuus ning nendes jagan värskemaid uudiseid, uusi projekte, kasulikke õpetusi ja muidugi parimaid pakkumisi. Uudiskirjast on võimalik Sul alati loobuda!

Minu TOP teenused⭐️

Sisuloome fotosessioon

Sisuloojate fotosessioon on sulle kui vajad endale uut sisumaterjali, et oma konto visual viia järgmisele tasemele. Fotosessiooni tulemusena ei saa sa endale vaid pildigaleriid, vaid sa saad ka videomaterjali ning muud olulist sisuloomeks. Fotosessioone viin läbi enamasti Haapsalus, Tallinnas või Kohilas, kuid sinu soovi korral võin ma ka rännata sulle sobivasse asukohta. 

Personaalne veebi-konsultatsioon

Kas Sulle tundub, et oled jäänud seisma kuigi koguaeg tegutsed? Mingid küsimused ei ole saanud vastuseid või enam ei tea kuidas liikuda edasi enda eesmärkide suunas? Konsultatsiooni käigus leiame küsimustele vastuseid, analüüsime, arutame või paneme paika sinu edasise plaani.

KLIENTIDE TAGASISIDE

Ettevõtlusmentor & turundusfotode fotograaf

Anni Allmere

Olen üle 16 aasta tegelenud enesearenguga ettevõtluse, juhtimise, turunduse, müügi ja fotograafia alal, läbides rohkem kui 20 põhjalikku koolitust/mentorlust. Lisaks enesearengule on olnud hea võimalus sama kaua ka kõike seda rakendada, töötades suurtes firmades ja viimased 6 aastat oma ettevõttes. 

“Ühtegi suurt ehitist ei ehitata nõrgale vundamendile!”

Minu tänane fookus on strateegilised turundusfotod erinevatele reklaamkanalitele & soov jagada enda kõiki seniseid ettevõtlusteadmisi inimestele, kes soovivad oma ettevõtluse viia uuele tasemele hoides tasakaalu töö ja eraelu vahel. Usun, et läbi tasakaalustatud ja süsteemse ettevõtluse saavutame me vabaduse enda elus. Luba ma tõestan sulle seda!

Ootan põnevusega võimalust koostööks!

Kohtumiseni päriselus! 🤩

Scroll to Top