Konsultatsioon

49.00 

Kui Sul on tekkinud mõni mure/küsimus/idee/mõte fotograafia teemal ning tahad sellele saada tagasisidet või vastust, siis see konsultatsioon on just Sulle.

Kategooria:

Konsultatsioon on mõeldud Sulle kui tunned, et vajad abi mingil konkreetsel teemal või vastust küsimusele, mis on seotud väikeettevõtluse arendamise, töö & koduelu tasakaalu või spetsiifilisemalt fotograafiaga.

Konsultatsioon toimub läbi zoomi ning kestab 1,5-2h, mille raames leiame sobivaima lahenduse/vastuse sinu valitud murekohale.

Analüüsime, arutleme, vaatame üle ning seame kindla plaani!

Teemad mida võime käsitleda, aga võid julgesti tulla ka enda teemaga:

Kui Sul on üks konkreetne takistus või murekoht ning Sa tahad saada aru, kuidas see kõige kiiremini lahendada, siis tule konsultatsioonile!

Aja broneerimiseks osta endale konsultatsioon läbi veebipoe, ära unusta lisada tellimusele toimivat e-maili ning kui tasumine on kinnitatud saadetakse Sulle kinnituskiri vabade konsultatsiooni aegadega. Enamasti toimuvad konsultatsioonid nädala sees aga erand korras saame mõelda ka nädalavahetusele, kirjuta sellest erisoovist mulle ostukorvi kommentaari. Küsimuste korral kirjuta julgelt info@nala.ee või otse minu instagrami DM`i @Fotograafanni

Kui aga tunned, et soovid hoopis pikemat mentorlust siis saad tutvuda olemas olevate programmidega SIIT

Scroll to Top