Mentor fotosessioon

335.00 

Viime läbi Sinu valitud kliendi ning asukohaga fotosessiooni. Pildistame koos ja eraldi. Vaatame üle olulised teadmised ennem modelliga fotosessiooni algust, juhendan Sind kogu fotosessiooni vältel ning analüüsime koos tehtut.

Kategooria:

Viime läbi Sinu valitud kliendi ning asukohaga mentor fotosessiooni. Mina pildistan ning sa saad vaadata kuidas mina oma tööd teen & Sina pildistad ning mina vaatan kuidas Sa tööd teed, selle kõige juures juhendades Sind. Analüüsime Sinu tegemisi, vaatame üle kompositsiooni, valguse, seaded jm.

Kestvus mentor fotosessiooni teenusel on 1-2 tundi. Esmalt on meil 1-tund konsultatsiooni/vajaliku kaardistamist ning siis juba kohtume fotosessioonil kus modelliga pildistame ca. 1-1,5 tundi (oleneb mis on sinu fookus mentorluse käigus).

Tulemusena saad juurde palju uusi teadmisi & enesekindlust.

NB! stuudio rent ei ole hinnas.

Kui Sa oled pisut ebakindel või  Sul on küsimusi aga mitte vastuseid eduka fotosessiooni läbiviimiseks, siis kutsu mind oma fotosessioonile mentoriks! Küsimuste korral kirjuta julgelt info@nala.ee või otse minu instagrami DM`i @Fotograafanni

Scroll to Top